GERÇEK ANLAMDA DUBACI

Tarim sektorune EDİRNE’nin İpsala ilçesinde çeltik yetiştiriciliği ile 1979 yılında, babadan kalma 30 dekarlık bir sahada başlayan ve bugün 2000 dekarlık modern bir çeltik çiftliğine ulaşan DUBACI ailesi, kiralamış olduğu araziler ile birlikte, yıllık 5000 dekarlık bir sahada çeltik tarımı gerçekleştirmektedir.

Ürün yetiştirmede hedefleri her zaman verimli ve kaliteli urun yetistirmek olan DUBACI ailesi; ülkemizde geliştirilen kaliteli çeltik çeşitlerini ekerek, temiz ve güvenilir bir ortamda üretim yapmaktadir.

Üretim aşamasında, teknolojinin sunmus olduğu bütün imkanlari kullanan DUBACI aynı zamanda, ülkemizde bu konuda söz sahibi olan bilim adamları ile her zaman işbirliği yapmaktadir.

Uzun yıllar önce ülkemizde çeltik tarımı, ekimden hasada kadar insan gücü kullanılarak yapılırdi ve çok meşekatlı,zor bir surecti. DUBACI ailesinin oncusu olan SAMİ DUBACI, çeltik üretiminde teknolojik değişimlere öncülük etmiş ve bu sektörde mekanizasyonun sağlanmasında ulkemize önemli katkılarda bulunmuştur. Ulkemizde hep ilklere imza atan SAMI DUBACI; 1986 yılında, çeltik hasadını tarlada biçerdöverle yapıp, elde edilen ürünü, tahil kurutma makineleri ile kurutan ilk çiftçi olmuştur. Dunyanin farklı ulkelerini dolaşarak temin ettiği malzemeler ile kendisinin imal ettiği palet sistemini, biçerdövere adapte ederek çeltik hasadında kullanmayi basarmistir. Daha sonra bunu, çeltik tarımında devrim yaratan lazer kontrollü tesviye aletlerinin yurt dışından ithal edilip, arazi tesviyesinde kullanılması izlemiştir.

DUBACI ailesi; çevresinde her zaman, yüksek verimli ve kaliteli ürün yetiştiren bir aile olarak tanınır. Şimdi bu ününü ve titizliğini genisletmek amaci ile, faliyet alanini DUBACI Tarim Sanayi ve Ticaret Limited Sirketi adi altinda, urettigi celtigi pirinc olarak pazarlama amaci ile Istanbul Mega Center Kuru Gida Halinde musterilerine hizmet vermeyi hedeflemektedir. DUBACI; sektore daima yenilikler kazandirarak sektorun en iyileri arasina girmeyi basaran bir firmadir. DUBACI urunleri, 30 yilli askin deneyimiyle, kalite ve standart özelliği değişmeyen arazilerden seçilerek toplanmaktadir. Tarim ve Gıda sektöründe DUBACI’yi farklı kılan en önemli özellikler ise bilgisi, deneyimi ve celtik uretimine cag atlattiran teknolojik deneyimlerdir. DUBACI’da tüm uretim süreçlerinde, gıda mühendisinin kesintisiz denetiminde HACCP yöntemi uygulanmaktadir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutup üstün kaliteyi, uygun fiyatla ve zamanında teslim etmeyi amac edinen DUBACI, tüketicilerin kendisine yüklediği sorumluluğun bilincindedir.
DR. HALİL SÜREK'İN SİTEMİZDE
BULUNAN YORUMLARINI
OKUDUNUZMU?

SOFRALARINIZIN DEĞİŞMEYEN
ÜRÜNLERİ DUBACI KALİTESİ VE
GÜVENCESİ ALTINDA...
Dolar
Alış:  0.000 YTL
Satış:  0.000 YTL
 
Euro
Alış:  0.000 YTL
Satış:  0.000 YTL
İstanbul
Edirne
İstanbul Ofis Adres :Mega Center Gıda Sitesi C-29 Blok Kat2 No:264 Bayrampaşa/ İstanbul Tel : +902124373151 Faks : +902124373161
Edirne Ofis Adres : İnönü Caddesi Hal Geçidi Emin Güler İş Hanı Kat: 2/4 Keşan/Edirne Tel/Faks : +902847149450
Edirne/İpsala Ofis Adres :Bayrambey Mah. Enez Cad. No:60-C İpsala/EDİRNE Tel : +902846161343 Faks : +902846161303
E-Posta : info@dubaci.com
2008 İnternet Reklam Paketi tasarımıdır.